Rolety dzień noc Warszawa

Rolety dzień noc w Warszawie i nie tylko…

Rolety dzień-noc, czyli sposób na odrobinę prywatności

Firanki i zasłony w oknach to elementy, które od zawsze były obecne w naszych domach. Jednak nie każdy lubi ten rodzaj wystroju i szuka nowoczesnych, a jednocześnie praktycznych rozwiązań, które pozwolą na zapewnienie sobie prywatności. W myśl tego stworzono rolety, które nasza firma oferuje w wielu modnych, atrakcyjnych wizualnie formach. Jedną z tych, które cieszą się niesłabnącą popularnością, są rolety dzień-noc. Dostępne jako zabudowany system kasetowy lub wolnowiszący sprawdzą się w każdym domu i zapewnią nie tylko interesujący wystrój, ale przede wszystkim ochronią przed spojrzeniami ludzi z zewnątrz.

Dopasowanie i regulacja rolet typu dzień-noc

Rolety dzień-noc wykonane są z dwóch rodzajów materiału składanego naprzemiennie. Jeden z nich to siatka z drobnych oczek, która przepuszcza promienie słoneczne, a drugi to gęsty splot tkaniny, który je zatrzymuje. W ten sposób mamy pełną możliwość regulacji stopnia nasłonecznienia w danym pomieszczeniu. Trzystopniowy system umożliwia całkowite zwinięcie rolety, aby jak najwięcej światła wpadało do pokoju, ustawienie naprzemienne, częściowo ograniczające ilość promieni słonecznych oraz pełne zaciemnienie zapewniające nie tylko przyjemną atmosferę, ale również ochronę przed wścibskimi sąsiadami.

Stylowa aranżacja pomieszczeń z roletami dzień-noc

Bogata oferta kolorystyczna dostępna dla klientów m.in. z Warszawy sprawia, że rolety dzień-noc sprawdzą się we wszystkich wnętrzach. Salony, pokoje dziecięce, sypialnie to kilka możliwych pomieszczeń, w których te akcesoria będą nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również funkcjonalne. Biura, gabinety lekarskie oraz pozostałe wnętrza, gdzie potrzebne są te elementy wystroju, będą wyglądały stylowo i nowocześnie. Rolety dzień-noc pełnią funkcję zarówno firany, jak i zasłon, dlatego takie rozwiązanie jest bardziej praktyczne od tradycyjnych materiałów wieszanych na karniszach i jest łatwiejsze do utrzymania w czystości. Dlatego już dziś zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie.